Pravidla Blogu

2. prosince 2010 v 15:28 | Axalarad
Jak každý ví,tak každý web,blog nebo fórum má svá pravidla a tento blog také!
Zde jsou pravidla:

Kopírování

Tuhle věc asi každý nesnáší,a nesnáším ji i Já,prostě se někdo vydá na jiný blog a tam zkopíruje článek,obrázek a napíše že je to jeho tvorba.Tohle zná každý autor zkopírovaných dat.
U mně platí,kdo zkopíruje nějaký článek či obrázek.....PÍŠU HO DO ČERNÉ LISTINY

Reklamy

Tak a jsou na řadě reklamy,ovšem že někdo chce abych mu klikl na nějakou anketu například "Soutěž o nejhezčí blog",rád kliknu,ale co přímo nenávidím je "Pokud máš rád svoje zvířátko,tak tuhle zprávu pošli dalším 15-ti lidem,nebo tvoje zvířátko do 1 hodiny zemře!" Takovéto komentáře ignoruji a hned mažu a blokuju!

Urážení

Taky se najdou i nějací lidi,kteří vás urážejí například "Tenhle blog je na h*vno,hnusnej vzhled,už tu nevkročím!" Toto mí milí,mažu ihned,blokuji a PÍŠU DO ČERNÉ LISTINY!

Černá listnina

Tu zná hodně čtenářů,a hlavně ti co porušují pravidla,do černé listiny se můžete zapsat tím,že porušíte pravidla blogu.Zápis do černé listiny je trvalý a zůstane tam,pokud byste se chtěli smazat lítostí,tak ta vám nezabere!Prostě toho dotyčného zapíšu a bude tam navždy!
Tak moji milí,to je vše co po vás chci.
Je jen na Vás,jestli se chcete zapsat,či dodřžíte pravidla a budete se chovat jako ovečky na pastvě :) Chci na vás být hodný a vy na mně,tak se mějte! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sosíík | 27. října 2011 v 11:29 | Reagovat

Ahoj, máš to tady moc hezký, nechceš SB? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama